Otomatik Bahçe Kapısı

Otomatik Bahçe Kapısı

Otomatik Bahçe Kapısı

Bahçeleriniz, otoparklarınız güvenlik açısından yüksek korunaklı olmalıdır. Sizin, yakınlarınızın ve ailenizin dışında izinsiz girişlere engel olmalıdır.

Otomatik Bahçe Kapısı Özellikleri

Bahçe kapıları yana kayar kapı ve kanatlı kapı olarak 2 gruba ayrılmaktadır. Sistem; yana kayar otomatik kapılarda bir adet motor, emniyet fotoseli, flaşör, uzaktan kumanda, kremiyer dişliden oluşur. Kanatlı bahçe kapılarında ise iki adet veya tek motor, kontrol ünitesi, emniyet fotoseli, uyarı lambası(flaşör) ve uzaktan kumandadan oluşur. Kapılarımız bahçe kapısı olarak kullanılabileceği gibi garaj kapısı olarak da kullanıma açıktır. Her türlü vereceğiniz ebat doğrultusunda kapılarınızı yaptırabilirsiniz.

Otomatik Kapılar Güvenilir Midir?

Kapıların son derece güvenli ve dayanıklıdır. Kapı üzerlerinde bulunan emniyet fotoseli ile her hangi bir sıkışma ya da ters bir durumla karşılaşmasınız. Cismin olduğunu algılayan cihaz kendini durdurur. Otomatik bahçe kapısı motoru modellerimiz kapı ağırlığı ve uzunluğuna göre değişmektedir. Ağırlık ve uzunluk ebatlarına göre motor gücü de değişmektedir.

Otomatik Bahçe Kapılarının Kullanım Alanı

Kullanım alanı oldukça geniş olan bir kapı türüdür. Otomatik bahçe kapısı geniş çaplı sitelerde, iş yerlerinde, konutlarda ve fabrikalarda çoğunlukla kullanılır. Alan kısıtlaması olmayan otomatik kapılar için yana kayar kapı motoru oldukça uygundur. Otomatik bahçe kapı sistemlerinden bir diğer modeli ise kanatlı kapı sistemleridir. Kanatlı kapı sistemleri de aynı şekilde tek kanat yada iki ayrı kanat olarak kullanım alanına göre uygulanmaktadır.

Kanatlı Kapı Motor Sistemleri

Kanatlı kapı otomasyonu da şık ve kullanışlı yapısı ile müşteriler tarafından sıkça tercih edilir. Kapı uzunluğu ve ağırlığına göre değişen kanatlı kapılar kendi içlerinde de motor güçlerine göre sınıflara ayrılmaktadır. Ayrıca kullanım alanına göre hidrolik ve elektromekanik olarak iki farklı ürün çeşitliliği sunar. Tek veya çift kanatlı olmak üzere kanatları açacak şekilde tasarlanmışlardır. Kumandalı ve butonlu olarak da kullanım sağlanabilen kanatlı kapıya hgs-ogs sistemi de entegre edilebilmektedir. Dış ortamlara dayanıklı olarak üretilmişlerdir.

Firmamız bahçe kapısı motoru satış ve montajının yanı sıra servis imkanı da sunmaktadır. 7/24 bahçe kapısı servisi için iletişime geçebilirsiniz.