Döner Kapılar

Döner Kapılar

Döner Kapılar

Günlük yaşamımızda sık sık karşılaştığımız döner kapılar firmamızın titizlikle imal edilen, kusursuz bir mekanik ve mühendislik birikimleri sayesinde son derece konforlu olarak uzun ömürlü bir kullanım sunmaktadır. Kullanılan tüm parçalar ve ürünler tamamen orijinal olup, firmamız garantisi altındadır.

Döner Kapılar

Binalardaki enerji tasarrufundaki katkısı ispatlanmış olan döner kapılar, standart hız kontrolüne sahiptirler ve kapının hızlı bir şekilde açılıp kapatılmasını engellemektedir. Güvenlik sensörleri de bulunan bu kapılar, olası kaza risklerini de en aza indirmektedir. Döner kapı binanın giriş kapısı olmasından öte bina için prestij sağlar. Bir taraftan konfor sağlanırken, bir taraftan da binanın güçlü bir izlenime sahip olmasıyla etkileyici giriş arayışında olanlar için kalıcı çözüm sunmaktadır.

Döner Kapı Faydaları

Döner kapılar, kapı arasındaki boşluğu yeterli miktarda küçük tutarak, bina güvenliği hususunda önemli bir etkendir. Bunun yanında özellikle engelli kişiler için oldukça kullanışlı olduğu ve bir gereksinim haline geldiği bilinerek üretim sağlanmıştır. Ayrıca kullanıcılar için olağanüstü bir güvenlik özelliği taşımanın yanı sıra, iş yeri ortamının optimizasyonunu ve enerji dengesini de sağlamaktadır. Firmamız hizmete yönelik ürünler sunarken insanlar için en faydalı olan ve en güvenilir olanı üretmektedir.

Döner Kapı Ürün Özellikleri

Döner kapılar, kapı kanatları ya da vitrin olarak da kullanılabilecek şekilde tasarlanmışlardır. Ferah bir giriş alanı sunması ve engelli ihtiyaçları için de uygun olması, bunun yanında opsiyonel camekanları sayesinde firma girişlerinde kullanılması halinde reklam alanı olarak da kullanılabilmektedir. Giriş kapısı olarak kullanıldığı gibi çıkış güzergâh kapısı olarak da kullanımı uygundur. Firmamız tarafından birinci sınıf malzeme kullanılarak üretilen döner kapılar, yüksek güvenlik standartlarını da ihtiva etmektedir. Ürünlerimiz uluslararası standartlara uygun olarak ve yerli malı kullanılarak üretilmektedir. Profesyonel montaj ekibimiz ile kurulum işlemi kısa bir sürede tamamlanarak, hemen kullanıma açılabilmektedir.

Leave a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.