Fotoselli Kapılar

Fotoselli Kapılar

Fotoselli Kapılar

Teknolojik ataklar sayesinde hayatın kolaylaşmaması imkansız. Artık kapıları açarken bile güç kullanmaya gerek kalmıyor. Fotoselli kapı sistemleri hareket algısı sayesinde kendiliğinden açılıyor ve kişi geçişini sağlayabiliyor. Daha önceleri büyük işyerleri ve hastaneler için kullanılan bu kapı türleri artık hayatımızın her noktasında. Hatta evlerde bile rahatlıkla kullanılabiliyor. Bizler de onlarca kapı çeşidimiz ile sizlerin evlerine, ofislerine, fabrikalarına, işyerlerine ve okullarına hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

Yaşamınızı Kolaylaştırın

Sensör yeteneği sayesinde harekete duyarlı olan bu kapılar hayatınızı kolaylaştırıyor. Satış ve montajını yaptığımız tüm kapıların kalite standartlarına bağlı geliştirildiğinin güvencesini gönül rahatlığı ile verebiliyoruz. Pek çok işletme sensörlü kapı çeşitlerimizi kullanıyor ve memnuniyetini dile getiriyor. Çok kısa sürede kurulumunu gerçekleştirdiğimiz bu kapı sistemleri çok daha az efor sarf etmenizi sağlıyor.

İşletme İmajınızı Yenileyin

İşletmelerin yeniliklere ve teknolojik gelişmelere açık olması her zaman imajı açısından önemlidir. Müşterileri ve konukları yeniliklerle dolu bir işletme ile çalışmaktan gurur duyacaktır. İşletmeler için özel olarak geliştirilen radarlı kapı çeşitlerimiz, işletme imajı açısından oldukça hoş bir görüntü ortaya çıkarıyor. Yana kayan kapı adı ile de halk arasında bilinen bu kapı sistemleri özellikle sağlık kuruluşları ve mağazalarda çok sık tercih ediliyor. Profesyonel ekibimiz sayesinde ortaya çıkardığımız bu kapı çeşitlerimizin çok uzun yıllar güvencesini verebiliyor ve hizmet kalitemizin arkasında duruyoruz.

Cam Kapılar İle Görselliği Artırın

Kapıların ahşap ya da MDF olarak üretimi neredeyse çok eski zamanda kaldı. Artık bu tarz kapılar hem güvenilir bulunmuyor hem de oldukça eski bir görüntü oluşturuyor. Ancak üretimini yaptığımız otomatik cam kapı sistemleri estetik açıdan da göz dolduruyor. Oldukça kullanışlı olan bu cam kapılar, ışığa karşı da son derece duyarlı hale getiriliyor. Üretimi gerçekleştirdiğimiz tüm kapı modellerine göz gezdirebilir ve en ekonomik fiyatlar için tarafımızla iletişim kurabilirsiniz.

Leave a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.