Hızlı Pvc Kapılar

Hızlı Pvc Kapılar

Hızlı Pvc Kapılar

Dış ve iç mekanlarda maksimum izolasyon ve yüksek hızın sağlanabilmesi için hızlı pvc kapılar kullanılmaktadır. Kapıların esnek yapısı ve hızlı bir şekilde çalıştırılabiliyor olması kullanışlı bir alan sağlarken bu kapılar hızlı pvc sarmal kapı olmak üzere farklı çeşitlerde iç mekanlarda ve dış mekanlarda kullanılabilmektedir. Metalp Yapı ve Teknik firması olarak sizlere hızlı pvc kapı hizmeti verirken kapıların üretim materyallerinin kalitesine, kapıların üretim zamanına ve montesine kadar her şeyi biz hallediyoruz.

Pvc Sarmal Kapı Özellikleri

Pvc sarmal kapıları özel fren tertibatı, özel materyallerle donatılmış olan güçlü motor sistemi ve entegre edilmiş switch sistemi ile birlikte sizlerin hizmetine sunuyoruz. Brandalar kapıların genişliği boyunca tambur sistemi ile birlikte tasarlanarak sarmalanır ve firmamız tarafından kaliteli bir şekilde uzun kullanım ömrüne sahip olmanız sağlanır.

Pvc Katlanır Kapıların Özellikleri

Pvc kapıların katlanır olarak firmamız tarafından üretimi olmakla birlikte bu kapılar iç ve dış mekanlarda kullanılır. Çeşitli ölçülerde olan hızlı pvc kapı katlanabilir özelliği sayesinde hızlı bir şekilde kendisini yukarı doğru toparlar. Brandanın içerisine teknik ekibimiz tarafından yerleştirilmiş olan boru barları sayesinde katlama işlemi hızlı bir şekilde gerçekleştirilir.