Mantar Bariyerler

Mantar Bariyerler

Mantar Bariyer

Şehirlerdeki trafik yoğunluğunun her geçen gün biraz daha artması, belediyeleri ve işletmeleri daha fazla güvenlik önlemi almaya teşvik ediyor. Özellikle yaya kesimin güvenliğinin sağlanması bariyer sistemleri sayesinde gerçekleştiriliyor. Ancak çoğu bariyer sistemi kullanım alanı açısından fazla yer kaplıyor. Şehir içindeki büyük alışveriş merkezlerinde yer kaplayan bu bariyer sistemlerine daha yeni ve kullanışlı çözümler getirildi. Firmamızın satışını gerçekleştirdiği mantar bariyer sistemleri, hem daha az yer kaplıyor hem de diğer bariyer sistemlerine nazaran çok daha kullanışlı ve sağlam.

Yayaların Güvenliği Açısından Önemli

Büyük bina girişlerinde, tesis ve dinlenme yerlerinde ya da alışveriş merkezlerinde yaya yoğunluğu fazlasıyla yaşanıyor. Buradaki yürüme alanları ile araç yollarının birbirinden ayrılması için satışını gerçekleştirdiğimiz mantar bariyerler, çok daha güvenli ve yenilikçi imaj anlamında yerinde sistemler. Bunun yanında araç geçiş yerlerinde kart okuma sistemleri, OGS ve HGS sistemleri de bu bariyer sistemlerine uygulanabiliyor. Böylelikle daha kontrollü ve güvenli alanlar yaratılmış oluyor.

Darbeye Dayanıklı Sistemler

Belediyelerin ve kaymakamlıkların da sık kullandığı mantar bariyer sistemleri yüksek darbelere karşı dayanıklı ve görüntü olarak göz estetiğine uygun şekilde tasarlanmışlardır. Halk dilinde yerden çıkan bariyer ismine sahip olmasıda boyutu ile alakalıdır.

Uzun Yıllar Kullanılabilir

Firmamızdan satın alabileceğiniz mantar bariyerler, hem işçilik hem kullanılan malzeme açısından 1. Sınıf kalitede ürünler. Piyasa karşılaştırmasında çok uygun fiyatlara satın alabileceğiniz bu ürünler sizin, yayaların ve işletmenizin geleceği açısından son derece önem arz ediyor. Güvenlik sistemleri konusunda öncü ürünler sunan firmamız her geçen gün biraz daha yenilikçi hareket edip, sizlerin güvenliği için çalışıyor.

Leave a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.