Kollu Bariyerler

Kollu Bariyerler

Kollu Bariyerler

İnsan hayatında en önemli husus güvenliktir. Güvenliğin sağlanması için bazın insan gücü dışında belirli faktörler gerekebilir. Teknolojinin hızla gelişmesi ile bariyer sistemleri hayatımıza girmiştir. Otomatik bariyer pek çok alanda kullanılmakta olan güvenlik sistemleri arasında yer almıştır. İnsan trafiği ile araç trafiğinin yoğun olduğu bölgelerde, kontrollü geçişlerin sağlanması adına bariyer sistemlerine gereksinim doğmuştur. Firmamız güvencesi ile tamamen üstün kaliteli malzeme kullanılarak üretilen bariyer sistemleri, güvenliğin artırılması adına yapılan çalışmalardan biridir.

Bariyer Sistemleri İle Güvenliği Sağlamak

Otomatik bariyer sistemleri, 2 metre ile 7 metre arasında bir uzunluğa sahiptir. Bariyerlerin hızları da tamamen araç trafiğinin ya da bulunulan bölgenin sirkülasyonuna göre ayarlanmaktadır. Kontrol edilmesi oldukça basit olan bariyer sistemleri, uzaktan kumandalı ve kart okuma özelliklerinin yanı sıra plaka okuma sistemlerini de bünyesinde barındırmaktadır.

Kollu Bariyer Sistemleri

Özellikle araç giriş çıkışlarında kontrol sağlamak için kullanılan kollu bariyer sistemleri, güvenliğin sağlanması için de son derece büyük öneme sahiptir. Kollu bariyer sistemleri firmamız tarafından özel olarak üretilen sistemler olup, hiç bir hava koşullarından etkilenmeyerek paslanmaz çelik kullanılarak üretilmiş ve uluslararası standartlara uygun bir tasarımla arz edilmiştir. Uzun ömürlü kullanımları ile sorunsuz bir şekilde güvenliğin sağlanmasını mümkün kılmaktadır.

Kollu Bariyer Teknik ve Kullanım Bilgisi

Özellikle dış güvenliği sağlaması yönüyle, otopark bariyeri olarak kullanımı tercih edilmektedir. Ayrıca belediyeler ile büyük firmalarda araç giriş-çıkış noktalarında da tercih edilen kollu bariyer sistemleri, firmamız tarafından üstün teknolojik standartlarla üretilmiştir. Yere montaj ve duvara montaj şeklinde dizayn edilmiş ve son derece innovatif bir ürün olma özelliğini taşımaktadır. Kollu bariyerler, azami güvenliğin sağlanması için ve tüm giriş çıkışların kontrol edilebilir olması için tercih edilen en pratik güvenlik ürünlerinden biridir. Firmamız, insan güvenliğine verdiği önem ile kullanıcılarının memnuniyetlerini ön planda tutmaktadır.