Endüstriyel Seksiyonel Kapılar

Endüstriyel Seksiyonel Kapılar

Endüstriyel Seksiyonel Kapılar

Adından da anlaşılacağı üzere fabrikasyon ürünlerinin giriş çıkışında, depolama ürünlerinin indirilmesinde ve yüklenmesinde kullanılan kapılar tavana doğru kayarak açılan özelliği ile birlikte mekan alanından istifade edilmesini sağlarken aynı zamanda net olarak kullanıma uygunluk da sağlamaktadır. Seksiyonel kapı özelliği sayesinde bir çok malzemenin depolama alanlarında kullanılması mümkün hale gelir. Çelik sandviç adı verilen panellerden oluşan endüstriyel kapılar Metalp Yapı ve Teknik firmamız sayesinde kaliteli bir şekilde sizlerin hizmetine sunulur.

Seksiyonel Kapı Özellikleri

Seksiyonel kapıların kullanımı oldukça kolay olup hem manuel olarak hem de otomatik olarak kullanılabilmektedir. Otomatik fabrika kapısı olarak da bilinen seksiyonel kapıların tavan yüksekliği ile birlikte kapının üst kotu arasındaki farkın firmamız tarafından en iyi şekilde kullanılarak ray içerisinde kayması sağlanır. Metalp Yapı ve Teknik firması olarak seksiyonel kapılar alanında uzman olan ekibimiz tarafından deponun boyutuna göre hazırlanır ve monteye hazır hale getirilir.

Güvenlik ve Otomasyon Özellikleri

Endüstriyel seksiyonel kapıların güvenlik ve otomasyon özelliklerine bakıldığı zaman içerisinde halat kopma emniyeti, pnömatik emniyet barı, uzaktan kumanda, milden tahrikli trifaze motor sistemi, yay kırılma emniyeti ve emniyet fotoselinin olduğu görülür. Metalp Yapı ve Teknik olarak seksiyonel kapı hizmetlerini deponuzun boyutuna göre özel kesim ile birlikte hazırlayarak dilediğiniz renge boyama fırsatı da sunuyoruz. Genellikle bu kapıların beyaz renkte üretiliyor olması ve RAL koduna göre boyanması sizin isteğiniz doğrultusunda gerçekleşir.

Seksiyonel Kapıların Kullanımı

Uzun ömürlü kullanım alanı sağlayan seksiyonel kapılar üretildikleri materyallerin kaliteli olmasından ötürü kapı panellerinin üzerinde, arasında, altında ve yanlarında termoplastik siyah contalar kullanılır. Bu contalar kapının içeri hava geçirmesini, yağmur ve kar gibi olumsuz hava koşullarından etkilenilmemesini ve içeri rüzgar geçişini engeller. Siz de deponuz için seksiyonel kapı yaptırmak istiyorsanız firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Leave a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.